DRESY ZINA MĘSKIE
adidas
zina

Copyright © 2021  Nice Sport 2

Created by Smart Pixel

KONTAKT

 

NICE SPORT 2

ul. Łukowska 60,

04-133 Warszawa

tel. (+48) 798-690-557

e-mail: biuro@nicesport2.pl

Zina Mazowieckie, Zina Podlasie, Zina Podkarpacie
koszulka piłkarska zina contrado

Na początku stycznia 2018r dla sieci supermarketów Stokrotka wykonaliśmy projekty koszulek sublimowanych TIGRA. Nasz klient  zażyczył sobie dwa komplety meczowe w pasy z subtelnym rozmieszczeniem logo firmy po obu stronach rękawów koszulki. Jedna wizualizacja przedstawia strój meczowy w pionowe zielono-białe pasy, drugi bliźniaczo podobny projekt koszulek z tym że w poziome pasy.  W komplecie znajdują się także zielone spodenki LIGA oraz białe getry LIBRA. Cały komplet na żywo prezentuje się naprawdę  ładnie i bardzo profesjonalnie. 

 

Co najważniejsze koszulka Tigra szyta jest od początku do końca na specjalne zamówienie, dzięki temu możemy od zera zaprojektować koszulkę według swojego pomysłu lub poprosić o to naszych grafików. Daj nam to nieskończone możliwości w zaprojektowaniu trykotu w zasadzie ogranicza nas już tylko nasza własna wyobraźnia. 

 

Dodatkową korzyścią projektowanych koszulek TIGRA jest to, że możemy  rozmieścić tyle nadruków ile chcemy i niedopłacić do tego ani grosza. Logotypy, herby lub inne znaczki na koszulce są szyte razem z koszulką dzięki czemu nie podnosi to kosztu produkcji trykotu.

 

Zobacz inne projekty koszulki ZINA TIGRA >>>

04 stycznia 2018
STOKROTKA ZAGRA W PASACH

+ 48 798 690 557, 606 248-040                biuro@nicesport2.pl

Witaj na stronie licencjonowanego dystrybutora marki Zina!